RWR74S97R6FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
97.6 Ohms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR74S97R6FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR74S97R6FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR74S97R6FRRSL
Beskrivelse
RES 97.6 OHM 5W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR74S97R6FRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)