RWR74S5111FRB12 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RWR74S5111FRB12-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RWR74S5111FRB12 |
Beskrivelse | RES 5.11K OHM 5W 1% WW AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 5.11 kOhms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RWR74S5111FRB12 Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±20ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 250°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens R (0,01%) |