RWR74S4R02DSB12
DigiKeys varenummer
RWR74S4R02DSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR74S4R02DSB12
Beskrivelse
RES 4.02 OHM 5W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.02 Ohms ±0,5% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR74S4R02DSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)