RWR74S4990BSB12
DigiKeys varenummer
RWR74S4990BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR74S4990BSB12
Beskrivelse
RES 499 OHM 5W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
499 Ohms ±0,1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR74S4990BSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)