RWR74S2050FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
205 Ohms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR74S2050FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR74S2050FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR74S2050FRBSL
Beskrivelse
RES 205 OHM 5W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR74S2050FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)