RWR74N50R0BSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
50 Ohms ±0,1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR74N50R0BSRSL
DigiKeys varenummer
RWR74N50R0BSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR74N50R0BSRSL
Beskrivelse
RES 50 OHM 5W 0.1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR74N50R0BSRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)