RWR74N4531FPB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.53 kOhms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR74N4531FPB12
DigiKeys varenummer
RWR74N4531FPB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR74N4531FPB12
Beskrivelse
RES 4.53K OHM 5W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)