RWR74N1240FMRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
124 Ohms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR74N1240FMRSL
DigiKeys varenummer
RWR74N1240FMRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR74N1240FMRSL
Beskrivelse
RES 124 OHM 5W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
M (1%)