RWR74N11R5FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
11.5 Ohms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR74N11R5FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR74N11R5FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR74N11R5FRRSL
Beskrivelse
RES 11.5 OHM 5W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)