RWR74N1100FSB12
DigiKeys varenummer
RWR74N1100FSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR74N1100FSB12
Beskrivelse
RES 110 OHM 5W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 Ohms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RWR74N1100FSB12 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)