RWR71SR147FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Parametrisk ækvivalent
147 mOhms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR71SR147FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR71SR147FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR71SR147FRBSL
Beskrivelse
RES 0.147 OHM 2W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR71SR147FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,812" L (4,75mm x 20,62mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)