RWR71S90R9FRB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
90.9 Ohms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR71S90R9FRB12
DigiKeys varenummer
RWR71S90R9FRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR71S90R9FRB12
Beskrivelse
RES 90.9 OHM 2W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR71S90R9FRB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,812" L (4,75mm x 20,62mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)