RWR71S2R00BSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
2 Ohms ±0,1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR71S2R00BSB12
DigiKeys varenummer
RWR71S2R00BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR71S2R00BSB12
Beskrivelse
RES 2 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR71S2R00BSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,812" L (4,75mm x 20,62mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)