RWR71N4021BSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.02 kOhms ±0,1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR71N4021BSB12
DigiKeys varenummer
RWR71N4021BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR71N4021BSB12
Beskrivelse
RES 4.02K OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RWR71N4021BSB12 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,812" L (4,75mm x 20,62mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)