RNR70H45R3FPBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
45.3 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR70H45R3FPBSL
DigiKeys varenummer
541-RNR70H45R3FPBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR70H45R3FPBSL
Beskrivelse
RES 45.3 OHM 1% 3/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)