RNR60K6192FMB14 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
61.9 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR60K6192FMB14
DigiKeys varenummer
RNR60K6192FMB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR60K6192FMB14
Beskrivelse
RES 61.9K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR60K6192FMB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
M (1%)