RNR60K3013FPB14
DigiKeys varenummer
RNR60K3013FPB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR60K3013FPB14
Beskrivelse
RES 301K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
301 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNR60K3013FPB14 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
P (0,1%)