RNR60J1303FMBSL
DigiKeys varenummer
RNR60J1303FMBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR60J1303FMBSL
Beskrivelse
RES 130K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
130 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNR60J1303FMBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
M (1%)