RNR60H6190FMBSL201
DigiKeys varenummer
541-RNR60H6190FMBSL201TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR60H6190FMBSL201
Beskrivelse
RES 619 OHM 1% 1/4W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
619 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
M (1%)