RNR60H1003FPB14
DigiKeys varenummer
RNR60H1003FPB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR60H1003FPB14
Beskrivelse
RES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNR60H1003FPB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)