RNR60H1001FMRSL
DigiKeys varenummer
RNR60H1001FMRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR60H1001FMRSL
Beskrivelse
RES 1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNR60H1001FMRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
M (1%)