RNR55K1373FSRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
På lager: 498
137 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR55K1373FSRE6
DigiKeys varenummer
RNR55K1373FSRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR55K1373FSRE6
Beskrivelse
RES 137K OHM 1/8W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR55K1373FSRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)