RNR55J1301BSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.3 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR55J1301BSRSL
DigiKeys varenummer
RNR55J1301BSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR55J1301BSRSL
Beskrivelse
RES 1.3K OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)