RNR55J1101FMB14
DigiKeys varenummer
RNR55J1101FMB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR55J1101FMB14
Beskrivelse
RES 1.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNR55J1101FMB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
M (1%)