RNR55H3093DSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
309 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR55H3093DSRSL
DigiKeys varenummer
RNR55H3093DSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR55H3093DSRSL
Beskrivelse
RES 309K OHM 1/8W .5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR55H3093DSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)