RNR55H2552FSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 246
På lager: 0
25.5 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR55H2552FSBSL
DigiKeys varenummer
RNR55H2552FSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR55H2552FSBSL
Beskrivelse
RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR55H2552FSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)