RNR55H2150FSB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
215 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR55H2150FSB14
DigiKeys varenummer
RNR55H2150FSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR55H2150FSB14
Beskrivelse
RES 215 OHM 1/8W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR55H2150FSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)