RNR55H1471FSRE5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 71
På lager: 0
1.47 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR55H1471FSRE5
DigiKeys varenummer
541-RNR55H1471FSRE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR55H1471FSRE5
Beskrivelse
RES 1.47K OHM 1% 1/8W AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)