RNR50K34R0FSB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
34 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR50K34R0FSB14
DigiKeys varenummer
541-RNR50K34R0FSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR50K34R0FSB14
Beskrivelse
RES 34 OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR50K34R0FSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)