RNR50J33R2FSRE5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
33.2 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR50J33R2FSRE5
DigiKeys varenummer
541-RNR50J33R2FSRE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR50J33R2FSRE5
Beskrivelse
RES 33.2 OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)