RNR50J1650FSR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
165 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR50J1650FSR36
DigiKeys varenummer
RNR50J1650FSR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR50J1650FSR36
Beskrivelse
RES 165 OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR50J1650FSR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)