RNR50H4751BSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.75 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR50H4751BSBSL
DigiKeys varenummer
RNR50H4751BSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR50H4751BSBSL
Beskrivelse
RES 4.75K OHM 1/10W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR50H4751BSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)