RNR50H3013BRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
301 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR50H3013BRBSL
DigiKeys varenummer
RNR50H3013BRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR50H3013BRBSL
Beskrivelse
RES 301K OHM 1/10W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR50H3013BRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)