RNR50H1002BSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
På lager: 86
Parametrisk ækvivalent
10 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR50H1002BSBSL
DigiKeys varenummer
RNR50H1002BSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNR50H1002BSBSL
Beskrivelse
RES 10K OHM 1/10W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR50H1002BSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)