RNR50H1001FSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
På lager: 569
1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNR50H1001FSRSL
DigiKeys varenummer
RNR50H1001FSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNR50H1001FSRSL
Beskrivelse
RES 1K OHM 1/10W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNR50H1001FSRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)