RNC65K4990FPR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RNC65K4990FPR36 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC65K4990FPR36
DigiKeys varenummer
541-RNC65K4990FPR36TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC65K4990FPR36
Beskrivelse
RES 499 OHM 1% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
94 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
499 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)