RNC65K4751FPR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RNC65K4751FPR36 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC65K4751FPR36
DigiKeys varenummer
541-RNC65K4751FPR36TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC65K4751FPR36
Beskrivelse
RES 4.75K OHM 1% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
94 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.75 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)