RNC65H2612FMRE5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
26.1 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC65H2612FMRE5
DigiKeys varenummer
541-RNC65H2612FMRE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC65H2612FMRE5
Beskrivelse
RES 26.1K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
M (1%)