RNC65H1054FMB14
DigiKeys varenummer
541-RNC65H1054FMB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC65H1054FMB14
Beskrivelse
RES 1.05M OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
1.05 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
M (1%)