RNC60K2200FPBSL
DigiKeys varenummer
541-RNC60K2200FPBSLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC60K2200FPBSL
Beskrivelse
RES 220 OHM 1% 1/4W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNC60K2200FPBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)