RNC60K1152FSB14
DigiKeys varenummer
RNC60K1152FSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC60K1152FSB14
Beskrivelse
RES 11.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11.5 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNC60K1152FSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)