RNC60J2740FSRE7
DigiKeys varenummer
541-RNC60J2740FSRE7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC60J2740FSRE7
Beskrivelse
RES 274 OHM 1% 1/4W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
274 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)