RNC60H9422BSRE5
DigiKeys varenummer
541-RNC60H9422BSRE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC60H9422BSRE5
Beskrivelse
RES 94.2K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
94.2 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)