RNC60H4022FSB14
DigiKeys varenummer
RNC60H4022FSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC60H4022FSB14
Beskrivelse
RES 40.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40.2 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNC60H4022FSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)