RNC55K2672FSRSL er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
26.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55K2672FSRSL
DigiKeys varenummer
RNC55K2672FSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55K2672FSRSL
Beskrivelse
RES 26.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55K2672FSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)