RNC55K2610FMBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 497
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
261 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55K2610FMBSL
DigiKeys varenummer
RNC55K2610FMBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC55K2610FMBSL
Beskrivelse
RES 261 OHM 1/8W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55K2610FMBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
M (1%)