RNC55J7872BSBSL
DigiKeys varenummer
RNC55J7872BSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J7872BSBSL
Beskrivelse
RES 78.7K OHM 1/8W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78.7 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNC55J7872BSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)