RNC55J7231BSRSL
DigiKeys varenummer
RNC55J7231BSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J7231BSRSL
Beskrivelse
RES 7.23K OHM 1/8W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7.23 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNC55J7231BSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)