RNC55J49R9DSBSL er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
49.9 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55J49R9DSBSL
DigiKeys varenummer
RNC55J49R9DSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J49R9DSBSL
Beskrivelse
RES 49.9 OHM 1/8W .5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55J49R9DSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)