RNC55J48R7BSRSL
DigiKeys varenummer
RNC55J48R7BSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J48R7BSRSL
Beskrivelse
RES 48.7 OHM 1/8W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48.7 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNC55J48R7BSRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)